Перша міжнародна конференція з аграрного права - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
18.05.2020

Перша міжнародна конференція з аграрного права

Асоціація правників України разом з IBA запрошують на Міжнародну конференцію з аграрного права, яка відбудеться 18-19 травня 2020 року.

Аграрний бізнес сьогодні потребує відповідного юридичного супроводу. Юрист, який працює у цьому напрямку повинен мати неабиякий багаж знань та постійно його вдосконалювати. Тому відвідати Міжнародну конференцію треба найперше – задля хорошого, якісного контенту та знань, кількісних знайомств як з учасниками, так і з експертами галузі й корисних відкриттів на цьому майданчику обміну досвідом.

На події обговорюватиметься коло питань, серед яких українська земельна реформа та світовий досвід у цьому питанні, моделі інвестицій у сільське господарство, застосування IT-технологій у сфері, вплив інновацій на її розвиток. Також мова йтиме про заміну людської праці роботами, використання дронів та міжнародну торгівлю.

Серед спікерів очікуються визначні правники галузі, які спеціалізуються на зазначеному, підтверджуючи це результатами своєї практики.

Для відображення у повному обсязі духу українського села та агрокультури, у рамках конференції буде проведена екскурсія на еко-ферму “Копиця Сіна”.

Під час поїздки ви: відвідаєте українське село, побачите сільське господарство на власні очі, матимете змогу поїздити на агротехніці, прогуляєтеся полями, лісом та відвідаєте контактний зоопарк.

Прийняти участь в еко-екскурсії можна написавши організаторам.

Конференція пройде в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv – вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Початок реєстрації гостей – 09:00.

З програмою заходу можна ознайомитися тут.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, електронна пошта: conference@uba.ua

Контактна особа –  Тетяна Осауленко.

Поширити: