Платформа LEX: цифрове майбутнє ближче, ніж здається! - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
28.12.2021

Платформа LEX: цифрове майбутнє ближче, ніж здається!

Діджиталізація стала однією з головних тем, що обговорювалися в рамках JustConf 2021: Надихаємо кримінальну юстицію на зміни. І те що компанія #ActiveLex стала інформаційним партнером #JustConf 2021- не співпадіння. Адже інформаційно-правова система LEX, яку ми пропонуємо українським юристам, – це яскравий приклад того, як IT-технології якісно змінюють юридичну професію, допомагають автоматизувати процеси, економити час і добиватися успіху.

Учасники JustConf 2021 багато говорили про досвід іноземних країн у сферах інформаційної безпеки, переведення судочинства у електронний формат, застосування цифрових інструментів у кримінальному проваджені. #ActiveLex вже сьогодні пропонує юристам цифрові інструменти, розроблені на основі досвіду визнаного світового лідера в галузі Legal tech, компанії Wolters Kluwer.

Виступаючи на #JustConf 2021 Анастасія Апетик, юристка, експертка з цифрових прав та цифрової безпеки, засновниця та керівниця зі стратегічного розвитку Громадської організації «МІНЗМІН» говорила про те, як впровадження цифрової культури може оптимізувати робочі процеси, покращити комунікацію між гравцями юстиції.

#ActiveLex пропонує Вам вже сьогодні спробувати переваги, які відкриває інформаційно-правова система LEX для всіх юристів і переконатися – цифрові інструменти можуть суттєво допомогти у Вашій роботі.

За словами ще однієї учасниці JustConf 2021, керівниці практики кримінального права та процесу Everlegal Тетяни Павлюкович, діджиталізація – це неминуче майбутнє. А з платформою LEX майбутнє ближче, ніж здається!

Дізнатися більше про те, як пройшла JustConf 2021 Ви можете за посиланням

А на Youtube-каналі JustTalk доступні записи виступів спікерів

Поширити: