Відповіді на питання адвокатського іспиту з екологічного права - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
23.12.2021

Відповіді на питання адвокатського іспиту з екологічного права

У збірнику відповідей за Програмою складення адвокатського кваліфікаційного іспиту  на аналітично-правовій платформі Lex з’явився новий розділ – XV «Законодавство про довкілля (земельне, водне, про надра тощо)».

Охоплено питання набуття та захисту права власності на землю та земельних спорів, земельного сервітуту, плати за землю, застави земельних ділянок, земельних торгів та інші згідно з Програмою.

Також запропоновано тези щодо відповідальності за порушення ветеринарно-санітарних норм, порядку користування надрами, лісовими та водними ресурсами, правил використання ядерної енергії.

Кожна відповідь на екзаменаційне питання містить гіперпосилання до чинних статей Земельного, Лісового та Водного кодексів, інших нормативно-правових актів, якими врегульовано відповідні правовідносини, для ширшого ознайомлення та швидкого переходу до пов’язаних з ними документів – судових рішень, в тому числі постанов Верховного Суду з правовими позиціями, публікацій у юридичній пресі за тематикою земельного і екологічного права.

Поширити: