В новий рік з новими можливостями! ActiveLex підготував подарунки для юристів! - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
23.12.2021

В новий рік з новими можливостями! ActiveLex підготував подарунки для юристів!

Напередодні Нового року і Різдва ActiveLex вітає усіх з наступаючими святами!

Весь 2021 рік команда ActiveLex щодня працювала над тим, щоб наші продукти були корисними, зручними і допомагали Вам досягати цілей. І найкраща оцінка результатів нашої роботи – це відгуки наших клієнтів. Вони допомагають нам відчути, що ми на правильному шляху, а також зрозуміти, як можна покращити наші продукти, щоб вони ставали ще досконалішими.

Яскравий приклад такого плідного співробітництва – це нещодавнє оновлення платформи LEX, коли саме базуючись на відгуках клієнтів, ми покращили алгоритми вирішення юридичних проблем, розширили пошук судових рішень і інтерфейс користувача.

У 2022 році команда ActiveLex планує й надалі розвивати свої продукти, робити їх швидшими, «розумнішими» та кориснішими для Вас!

А з нагоди Нового Року і Різдвяних свят ми влаштовуємо акцію, яка дасть вам можливість не лише зекономити, а й порадувати своїх друзів та колег. Придбавши до 30 грудня ліцензію на LEX на 12, 18 або 24 місяці, Ви отримаєте у подарунок ще 1 рік користування платформою, який можна оформити не лише на себе, а й на помічника, або колегу!

Команда ActiveLex вітає Вас з прийдешніми святами і бажає підкорення нових вершин у 2022 році!

Поширити: