Правові позиції Верховного Суду у два кліки на юридичній онлайн-платформі Lex - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
17.12.2020

Правові позиції Верховного Суду у два кліки на юридичній онлайн-платформі Lex

Компанія ActiveLex, яка представляє на українському ринку відому міжнародну аналітично-правову платформу для юристів Lex, запровадила новий інструмент пошуку правових позицій Верховного Суду.

Відтепер у списку результатів пошуку прецедентних судових рішень одразу видно, в якому з них є правова позиція, та наведено її текст. Це значно спрощує пошук потрібного правового висновку, адже дає змогу ознайомитися із ним, не відкриваючи самого рішення, та одразу перейти до іншого, якщо перший не допоміг знайти відповідь на питання.

Крім того, що стислий виклад правової позиції одразу підказує, чи містить вона потрібну інформацію, можна натиснути на цитату із судового рішення з підсвіченим пошуковим запитом і перейти до цього місця в тексті рішення.

Деякі правові позиції містять гіперпосилання до норм права, яких вони стосуються, що дає можливість моментального переходу до них.

Дуже легко знайти правові позиції Верхового Суду за ключовим словом  і безпосередньо з тексту статті, відкривши список пов’язаних з нею судових рішень.

Можна також конкретизувати пошук серед знайдених рішень, обравши певний період та уводячи до вікна звуження пошуку ключові слова стільки разів, скільки потрібно аби знайти правовий висновок, який допоможе вирішити правову проблему.

Аби не переглядати весь список у пошуках потрібної правової позиції, можна скористатися фільтром «Документи з правовими позиціями». Тоді у списку залишаться тільки ті постанови, які містять правові позиції.

Важливо! Тексти правових позицій будуть показані тільки з тими постановами, де вони безпосередньо стосуються обраної норми права. Більш детальна інформація – в блозі компанії ActiveLex

Скористайтеся новим інструментарієм пошуку правових позицій Верховного Суду в системі Lex і переконайтеся: відповідь обов’язково знайдеться!

Якщо ви ще не є користувачем Lex, радимо вам спробувати 4-денний демо-доступ, який ви можете отримати на вебсайті https://start.activelex.com/

До речі, саме зараз, до 19 грудня включно ще діє акція, присвячена професійним святам робітників Суду, працівників Виконавчої служби та Дню адвокатури. Отже, встигніть отримати подарунок у 300 гривень на ваш рахунок, передплативши доступ до юридичної інформаційно-аналітичної системи Lex!

Поширити: