Унікальні готові алгоритми подолання правової перешкоди від ActiveLex - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
17.04.2020

Унікальні готові алгоритми подолання правової перешкоди від ActiveLex

Карантинні обмеження змінюють життя юриста щодня – з’являються проблеми, яких не віщувало життя до часів пандемії. А клієнти, зокрема суб’єкти господарювання, потребують швидкого їх вирішення. Приміром: перевести працівників на дистанційну (віддалену) роботу, зупинити чи скоротити виробництво, оформити допомогу по частковому безробіттю…

Нові нормативні акти (приміром, постанова КМУ No 211, Закони No 530-ІХ, No 540-ІХ) змінюють нормативну базу буквально в реальному часі і невдовзі самі неодноразово зазнають змін.

Аби зорієнтувати юриста в цьому мінливому потоці хитких, але загальнообов’язкових норм, Lex розпочинає щоденну публікацію процедур – популярних серед користувачів системи поетапних інструкцій з подолання найбільш поширених перешкод.

Перша з них покроково графічно відтворює процедуру оформлення допомоги по частковому безробіттю, яка містить не лише виклад норм права для кожного кроку (із гіперлінками до них), а й посилання на шаблони повідомлення про зупинення (скорочення) виробництва, заяви і пакету документів, передбачених ч. 2 ст. 47-1 Закону України “Про зайнятість населення” з дотриманням вимог законодавства, доповненого «антивірусними» новелами.

Відтепер щодня юридична команда ресурсу Lex готуватиме процедури з найбільш актуальних проблем «карантинного» юридичного життя.

Натрапили на таку перешкоду? – Пишіть в редакцію і ми разом складемо план її покрокового подолання.

Детальніше start.activelex.com

Поширити: