Воєнний стан. Понад 400 нормативних документів в системі LEX - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
10.05.2022

Воєнний стан. Понад 400 нормативних документів в системі LEX

Кількість нормативних актів, ухвалених у зв’язку з уведення воєнного стану, які накопичуються на аналітично-правовій платформі LEX в окремому збірнику, вже перевищила чотири сотні.

Серед них – закони, укази Президента України, постанови й розпорядження Кабінету Міністрів України, якими визначено засади мобілізації до війська, надання допомоги тимчасово переміщеним особам та особам, які опинилися в зоні бойових дій; уведено відповідальність за колабораціонізм, мародерство, підтримку й пропаганду дій держави-агресора; встановлено особливості трудових і земельних відносин, оподаткування, виконання господарських зобов’язань під час воєнного стану, і всі інші документи від самого першого дня воєнної агресії РФ проти України.

Ці матеріали оформлено окремим збірником «Воєнний стан» для полегшення пошуку потрібного нормативного акта за хронологічною ознакою або ключовими словами.

Окрім того збірник наповнюється посиланнями до найважливіших державних джерел офіційної інформації, роз’яснень та ресурсів допомоги громадянам.

Поширити: