Wolters Kluwer та Chartis Research з’ясують переваги штучного інтелекту для контролю регуляторних змін - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
27.05.2019

Wolters Kluwer та Chartis Research з’ясують переваги штучного інтелекту для контролю регуляторних змін

4 червня 2019 р. відбудеться вебінар, на якому підсумують результати масштабного дослідження

Експерти компанії Wolters Kluwer з управлінського комплаєнсу (CPM) та Chartis Research обговорять, яким чином може використовуватися штучний інтелект (AI) для ефективнішого управління комплаєнсом  під час вебінару “Використання AI для регуляторних змін” у вівторок, 4 червня 2019 р. Початок о 10-й ранку.

Здатність штучного інтелекту обробляти великі обсяги інформації і в такий спосіб збагачувати можливості організації та аналізу будь-яких даних компаній вже давно доведено, але фінансові компанії мають зважити на те, що технології самі по собі не гарантують адекватного регуляторного середовища. Під час вебінару буде відділено те, чого можна досягти для врахування регуляторних змін з використанням АІ, від того, чого не можна.

Ключове запитання :

Чому експертний потенціал людей залишається вирішальним для  управління  регуляторним змінами , і що це означає для компаній фінансового сектора?

“Врахування і дотримання всіх регуляторних змін вже давно є значним викликом для компаній, що надають фінансові послуги у ситуації постійно змінюваних законів і інших нормативних актів… як і доведення контролюючим органам, що всіх норм в роботі компанії належно дотримано”, – каже Чак Росс, віце-президент з програм комплаєнсу Wolters Kluwer. – “Дедалі частіше ми включаємо в наші клієнтські пакети елементи технологій штучного інтелекту, такі як OneSumX, для контролю врахування регуляторних змін, аби допомогти клієнтам краще ідентифікувати та відстежувати нові обов’язки, які встановлюють регулятори”. Однак ключовим моментом у цій роботі є створення процесу постійної поінформованості, в якому експерти органічно співпрацюють з машинами для вичерпного врахування регуляторних правил у царині фінансового бізнесу.

«Можна побачити значні переваги АІ у фінансовому секторі, якщо цей інтелект застосовувати правильно», – відзначає Сідхарт Даш, директор з досліджень Chartis Research. – “Але АІ залишається гвинтиком в аналітичній машині, а не стає самою машиною”. Багато проблем, які виникають при використанні AI для вирішення зростаючих вимог до управління даними, не стосуються самих аналітиків.

Під час вебінару буде представлено огляд поточного ринку додатків AI у фінансових послугах, окреслено підхід Wolters Kluwer з використанням кількох досліджень, що допоможе клієнтам керувати реагуванням на регуляторні зміни  за допомогою AI, а також буде розглянуто можливості та довгострокові наслідки застосування AI у фінансових послугах.

Реєстрація тут

Поширити: