Правові позиції Верховного Суду – у два кліки - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
18.12.2020

Правові позиції Верховного Суду – у два кліки

На аналітично-правовій платформі LEX, яка створена на основі платформи всесвітньо відомої системі юридичної корпорації Wolters Kluwer, запроваджено новий інструмент пошуку правових позицій Верховного Суду.

Відтепер у списку результатів пошуку прецедентних судових рішень одразу видно в якому з них є правова позиція та наведено її текст.

Цей інструмент значно спрощує пошук потрібного правового висновку, адже дає змогу  ознайомитися із ним, не відкриваючи самого рішення, та одразу перейти до іншого, якщо перший  не допоміг знайти відповідь на питання.

Крім того, що стислий виклад правової позиції одразу підказує, чи містить вона потрібну інформацію, можна натиснути на цитату із судового рішення з підсвіченим пошуковим запитом і перейти до цього місця в тексті рішення.

Деякі правові позиції містять гіперпосилання до норм права, яких вони стосуються, що дає можливість моментального переходу до них.

Так само легко знайти правові позиції ВС і безпосередньо з тексту статті.

Можна також конкретизувати пошук серед знайдених рішень, обравши певний період та уводячи до вікна звуження пошуку ключові слова стільки разів, скільки потрібно аби знайти правовий висновок, який допоможе вирішити правову проблему.

Аби не переглядати весь список у пошуках потрібної правової позиції, можна скористатися фільтром “Документи з правовими позиціями”. Тоді у списку залишаться тільки ті постанови, які містять правові позиції.

У Lex звертають увагу, що тексти правових позицій будуть показані тільки з тими постановами, де вони безпосередньо стосуються обраної норми права. Більш детальна інформація – в блозі компанії ActiveLexа.

Скористайтеся новим інструментарієм пошуку правових позицій Верховного Суду в системі Lex і переконайтеся: Відповідь обов’язково знайдеться!

Якщо ви ще не є користувачем спеціалізованої юридичної української онлайн-платформи Lex – радимо вам спробувати 4-денний демо-доступ, який ви можете отримати на вебсайті.

Скористайтеся новим інструментарієм пошуку правових позицій Верховного Суду в системі Lex і переконайтеся: Відповідь обов’язково знайдеться!

Доречі, саме зараз, до 19 грудня включно ще діє акція, присвячена професійним святам робітників Суду, працівників Виконавчої служби та Адвокатури. Отже, встигніть отримати подарунок у 300 гривень на ваш рахунок, передплативши доступ до юридичної інформаційно-аналітичної системи Lex!

Джерело: Юридична Газета

Поширити: